Błąd w zliczaniu rozegranych meczów

Foka
Newbie

Błąd w zliczaniu rozegranych meczów

Postby Foka » Wed Apr 04, 2012 10:57 am

Sprawa jest dość dziwna ... i już od tygodnia staram się znaleźć błąd. Jestem amatorem jeśli chodzi o znajomość joomleague bo używam go ledwie od dwóch tygodni. Mimo to wiele rozwiązań udało mi się znaleźć poza jednym istotny .... Do rzeczy.

Zawodnikom błędnie do ich profilu dolicza mecze. Załóżmy zawodnik gra w drużynie A. Rozegrał dopiero 1 mecz, a w profilu ma rozegrane dwa. I co ciekawe jeden prawidłowo w drużynie A z drużyną B, a drugi to mecz drużyny B z drużyną C. Czyli dolicza mu do profilu mecze, które rozegrała drużyna Jego pierwszego rywala (czyli drużyna B). Oczywiście dodam, że absolutnie ten zawodnik nie widnieje w kadrze zespołu B. By było jeszcze dziwniej w rozgrywkach mam 58 drużyn i nie dzieje się tak we wszystkich zespołach, a jedynie w niektórych (ale w różnych ligach) i absolutnie nie mam pojęcia jaki jest klucz ...

Tu przykładowy gracz ..... http://pilka-plus.pl/index.php?option=c ... Itemid=120

Błędnie dodany mecz Looz Soccer z Portem Lotniczym.

kubik
.
Joomleague version: 2.0.x

Re: Błąd w zliczaniu rozegranych meczów

Postby kubik » Mon Apr 09, 2012 6:40 pm

Foka wrote:Sprawa jest dość dziwna ... i już od tygodnia staram się znaleźć błąd. Jestem amatorem jeśli chodzi o znajomość joomleague bo używam go ledwie od dwóch tygodni. Mimo to wiele rozwiązań udało mi się znaleźć poza jednym istotny .... Do rzeczy.

Zawodnikom błędnie do ich profilu dolicza mecze. Załóżmy zawodnik gra w drużynie A. Rozegrał dopiero 1 mecz, a w profilu ma rozegrane dwa. I co ciekawe jeden prawidłowo w drużynie A z drużyną B, a drugi to mecz drużyny B z drużyną C. Czyli dolicza mu do profilu mecze, które rozegrała drużyna Jego pierwszego rywala (czyli drużyna B). Oczywiście dodam, że absolutnie ten zawodnik nie widnieje w kadrze zespołu B. By było jeszcze dziwniej w rozgrywkach mam 58 drużyn i nie dzieje się tak we wszystkich zespołach, a jedynie w niektórych (ale w różnych ligach) i absolutnie nie mam pojęcia jaki jest klucz ...

Tu przykładowy gracz ..... http://pilka-plus.pl/index.php?option=c ... Itemid=120

Błędnie dodany mecz Looz Soccer z Portem Lotniczym.

Proponuje wgrać najnowszą wersję Joomleague 1.6 i zrobić upgrade
Joomla 2.5.x & 3.x
JoomLeague - Latest Git Version
GG Network No : 5739578
www.RegioLiga.pl

Return to “Polish”