Problem z zakładką Zdarzenie

BamBam
Newbie

Problem z zakładką Zdarzenie

Postby BamBam » Fri Mar 12, 2010 11:54 am

Witam,
Mam taki problem że wchodząc na zdarzenia (events) chcąc wprowadzic np. żÃƒÂ³łtą kartkę nie mogę dodać obrazka. Nazwa pliku gdzie jest możliwość wybrania obrazka nie działa (nie rozwija się menu z obrazkami) i nie ma ścieżki do podania obrazka. Jak to można naprawić?
Dodatkowo wchodząc na Szczegóły meczu -> Szczegóły i Dodaj raport meczu nie ma opcji by wprowadzić składy (brak Line-up and events) pojawia się tam tylko edytor tekstowy. Co może być nie tak?
W załączeniu podałem scrny

Joomla 1.5.15 jl 0.93
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

benio07
.

Re:Problem z zakładką Zdarzenie

Postby benio07 » Fri Mar 12, 2010 12:50 pm

Odnośnie pierwszego zagadnienia sprawdź czy masz zainstalowany folder images/joomleague tu masz wszystkie mniatury i tu umieszczasz wszystkie zdjęcia dla wersji 0.93 . a odnośnie drugiej kwestii to przed wypełnianie raporu musisz mieć stworzone pozycje do pozycji przypisane wydarzenia itp przeszukaj jest to opisane na foru tworzenie raporu meczowego
Joomla 1.5.14 joomleague 1.505a

comraden
Joomleague Core Developer
Joomleague Core Developer

Postby comraden » Fri Mar 12, 2010 12:58 pm

Wygląda na brak przypisanych pozycji do zawodników....
Ale to lepiej wiedzą wyjadacze 0.93 >:D

I uprzejmie proszę nie kierować do mnie personal messages z takimi błachostkami...

edit:
widzę, że już wyjadacz był szybszy :whistling:
http://llk.pl::jl_1.6 | jl_2.x | jl_3.x testing/production enviroment
samiec alfa koncernu 'Cham_Burak_Prostak' || proved: the most annoying person on the forum

BamBam
Newbie

Postby BamBam » Fri Mar 12, 2010 2:53 pm

Folder /images/joomleague/ jest na serwerze w nim są jeszcze trzy foldery: events_icons, placeholders, teams w których są pliki graficzne.
Sprawdziłem także zaplecze na IE i Firefox ale nadal nie ma możliwości wybrać nazwy pliku.
W raporcie meczowym także nie pokazuje się Line-up and events mimo że zrobiłem tak jak to było opisane na forum. Może cos jest nie tak z moją joomleague?

benio07
.

Postby benio07 » Sat Mar 13, 2010 7:50 am

Zrób reinstalację i ponownie sprawdź
Joomla 1.5.14 joomleague 1.505a

Return to “Polish”