Zdjęcia składu z projektu a nie z bazy

Moderator: comraden

orleta
.

Zdjęcia składu z projektu a nie z bazy

Postby orleta » Wed Apr 16, 2014 1:27 pm

Hej,
Pamiętam że w starszej wersji JL była możliwość wyboru czy zdjęcia zawodników mają być pobierane z ogólnej listy -nazwijmy to bazą. Czy dla każdego projektu mają być oddzieln.

Obecnie mam zainstalowaną najnowszą wersję JL - dziś ściągnięta i wrzucona. Kilka błędów mi się poprawiło i śmiga. Nadal jednak nie wyśweitlają mi się zdjęcia które dodałem do zawodników w projekcie, ale te które dodaje w bazie ogólnej.

Zależy mi na projekcie, ponieważ co roku piłkarzom robię nowe zdjęcia i chciałbym aby za każdym razem były pokazane nowe fotki. Nie chce dodawać nowych zdjęć dla wszystkich projektów, ale tylko dla sezonu aktualnego.

Jak mogę to ustawić ?

benio08
.

Re: Zdjęcia składu z projektu a nie z bazy

Postby benio08 » Wed Apr 16, 2014 3:10 pm

Teraz uąywane jest zdjęcie z bazy jezeli nie jest przypisane w projekcie a zdjęcie zespołu ustawiasz w templace roster tu masz kilka opcji
Jomla 2.5.8 last joomleague revision

orleta
.

Postby orleta » Thu Apr 17, 2014 3:24 pm

Zdjęcia są dodane do zawodników w konkretnych projektach. Z bazy głównej usunąłem i zdjęcia mi się nie wyświetlają - co mogę zrobić aby to zaczęło działać :(

benio08
.

Postby benio08 » Thu Apr 17, 2014 7:58 pm

Usuwanie zdjęc przypisanych w gazie danych tzn podmunu osoby jest niepotrzebne mogą tam być tak jak pisałem wcześniej klejność wświetlania jest taka najpierw wyświetla zdjęcie z proektu a jeżeli nie jest tam zapisane używa zdjecia z ustawień osoby w podmenu Baza danych.
Wszystkie opcje masz w ustawieniach Menu Projektu Podmenu ustawienia witryny dla zawodników templatka Player i roster a dla .
Dodatkowo jeżeli jest to migracja z wersji 1.6 to należy dodatkowo wykonać skrypty które się znajdują w menu Administracja podmenu Aktualizacja
Wcześniej dla pewności wykonaj kopie bazy danych
aby przywrócic jeżeli skrypty sie nie wykonaja prawidłowo
należy wykonać jl_migrateassets oraz upgrade jl_16 to 2.0 jeżeli nie był wykonany wcześniej sprawdź w ostatniej kolumnie oraz jl_update_db_tables

benio08
.

Postby benio08 » Thu Apr 17, 2014 8:12 pm

Dodatkowo dla składu zespołu w danym projekcie jest odpowiedzialna opcja w templatce roster zakładka opcje zespolu tu należy wybrać opcję zdjęcie zespołu w projekcie

Return to “pl-PL”