moduł joomleague event ranking problem

Moderator: comraden

woohash
Newbie

moduł joomleague event ranking problem

Postby woohash » Fri Jul 19, 2013 3:19 pm

Witam,
mam strone utworzona na joomla 2.5.11 i joomleague v2.0.83.993226b pod adresem http://trophy2013.lucascomputer.eu
Jest to strona turniejowa, w ktorej projekty to kategorie wiekowe, później grupy.
W ustaiweniach utworzone zostały wydarzenia(bramka, asysta, mvp itd.). Pozycja utworzona dla zawodnika i wydarzenia przydzielone do pozycji.
Powinno działać ale...
Po utworzeniu modułu EVENTS_RANKING dla projektu U11 mogłem wybrać wcześniej utworzone wydarzenie- moduł działa. I jest to jedyny projekt w którym ten moduł działa. Jeśli utworzę nowy moduł i przypiszę go do projektu U13 to nie pojawiają mi się wydarzenia do wyboru. I tak dzieje się z każdym innym porjektem niż U11.
Proszę o pomoc- ręce mi opadają. Sprawdzałem bazę danych czy jest ok- wszystko gra, żadnych błędów. Porównywałem ustawienia projektów w stosunku do U11- wszystko tak samo.
Szukałem podobnych przypadków na forach ale nic nie znalazłem.

Turniej już trwa wiec proszę tym bardziej :)

Lukasz

benio08
.

Re: moduł joomleague event ranking problem

Postby benio08 » Fri Jul 19, 2013 5:34 pm

Po wypełnieniu raportu pomeczowego i dodaniu wydarzen bedziesz mógł wybrać oodpowiednie wydarzenia
Jomla 2.5.8 last joomleague revision

woohash
Newbie

Re: moduł joomleague event ranking problem

Postby woohash » Fri Jul 19, 2013 7:09 pm

zgadza sie:) juz wszystko gra ale pojawil sie inny problem.

Podczas edycji meczu ni emoge dodac wielu wydarzen. Klikam ikonke, pojawia sie tabea z zawodnikami, usupelniam wydarzenia ale po zapisaniu wszystko znika:(
Podczas dodawania pojedynczo wydarzen wszystko jest ok. W czym tkwi problem?

Return to “pl-PL”