Problem - nie mogę dodać drużyn i wyników do kolejki

Moderator: comraden

fenix75
Newbie

Problem - nie mogę dodać drużyn i wyników do kolejki

Postby fenix75 » Sun Dec 22, 2013 10:12 am

Witam,

zainstalowałem sobie na "gołej" joomli 2.5 najnowszy komponent JoomLeague v2.71.145.
niby wszystko ładnie działa ( utworzyłem drużyny, kluby, dodałem kilku zawodników, wydarzeń, statystyk, pozycji) ale nie mogę dodać do kolejki drużyn !!! wyskakuje mi błąd administrator/components/com_joomleague/controllers/match.php on line 384

Czy może mi ktoś wskazać co jest powodem błędu? czy może czegoś nie ustawiłem? a może jest to inna przyczyna błędu?

benio08
.

Re: Problem - nie mogę dodać drużyn i wyników do kolejki

Postby benio08 » Sun Dec 22, 2013 10:43 am

Czy Zespoły zostały przypisane do projektu
Jomla 2.5.8 last joomleague revision

fenix75
Newbie

Postby fenix75 » Sun Dec 22, 2013 11:12 am

tak, mam przypisane 14 drużyn, do kilku dodałem nawet zawodników, bo myślałem że bez tego nie można edytować meczu, dodatkowo przypisałem pozycje do zawodników ale cały czas mam problem z dodaniem drużyn do kolejek

teraz po zalogowaniu pojawiło się jeszcze coś takiego:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ORDER BY mc.match_date , divhome.id, divaway.id LIMIT 0, 20' at line 61 SQL=SELECT mc.*, CASE mc.time_present when "00:00:00" then NULL else DATE_FORMAT(mc.time_present, "%H:%i") END AS time_present, IFNULL(divhome.shortname, divhome.name) divhome, divhome.id divhomeid, divaway.id divawayid, t1.name AS team1, t2.name AS team2, u.name AS editor, (Select count(mp.id) FROM j25_joomleague_match_player AS mp WHERE mp.match_id = mc.id AND (came_in=0 OR came_in=1) AND mp.teamplayer_id in ( SELECT id FROM j25_joomleague_team_player AS tp WHERE tp.projectteam_id = mc.projectteam1_id ) ) AS homeplayers_count, (Select count(ms.id) FROM j25_joomleague_match_staff AS ms WHERE ms.match_id = mc.id AND ms.team_staff_id in ( SELECT id FROM j25_joomleague_team_staff AS ts WHERE ts.projectteam_id = mc.projectteam1_id ) ) AS homestaff_count, (Select count(mp.id) FROM j25_joomleague_match_player AS mp WHERE mp.match_id = mc.id AND (came_in=0 OR came_in=1) AND mp.teamplayer_id in ( SELECT id FROM j25_joomleague_team_player AS tp WHERE tp.projectteam_id = mc.projectteam2_id ) ) AS awayplayers_count, (Select count(ms.id) FROM j25_joomleague_match_staff AS ms WHERE ms.match_id = mc.id AND ms.team_staff_id in ( SELECT id FROM j25_joomleague_team_staff AS ts WHERE ts.projectteam_id = mc.projectteam2_id ) ) AS awaystaff_count, (Select count(mr.id) FROM j25_joomleague_match_referee AS mr WHERE mr.match_id = mc.id ) AS referees_count FROM j25_joomleague_match AS mc LEFT JOIN j25_users u ON u.id = mc.checked_out LEFT JOIN j25_joomleague_project_team AS pthome ON pthome.id = mc.projectteam1_id LEFT JOIN j25_joomleague_project_team AS ptaway ON ptaway.id = mc.projectteam2_id LEFT JOIN j25_joomleague_team AS t1 ON t1.id = pthome.id LEFT JOIN j25_joomleague_team AS t2 ON t2.id = ptaway.id LEFT JOIN j25_joomleague_round AS r ON r.id = mc.round_id LEFT JOIN j25_joomleague_division AS divaway ON divaway.id = ptaway.division_id LEFT JOIN j25_joomleague_division AS divhome ON divhome.id = pthome.division_id WHERE mc.round_id = ORDER BY mc.match_date , divhome.id, divaway.id LIMIT 0, 20
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/platne/mosirpilawa/public_html/joomla2.5/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 263

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/platne/mosirpilawa/public_html/joomla2.5/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 263

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/mosirpilawa/public_html/joomla2.5/administrator/components/com_joomleague/views/matches/view.html.php on line 65

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/mosirpilawa/public_html/joomla2.5/libraries/joomla/html/html/select.php on line 504

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/mosirpilawa/public_html/joomla2.5/libraries/joomla/html/html/select.php on line 504

benio08
.

Postby benio08 » Sun Dec 22, 2013 7:54 pm

Przejdź na zaplecze Joomleague->Administracja->Aktualizacja i wykonaj skrypt jl_update_db_tables.php
Odnośnie komunikatu o błedzie ponownie wybierz link Komponenty ->Joomleague Poniewaz przeglądarka nie może otworzyć zapamietanego linku Po zaalogowaniu powinno otwierać się zaplecze Joomla a próbuje wyświetlic bezposrednio link w joomleague
Jomla 2.5.8 last joomleague revision

Return to “Polish”