Zainfekowana strona Joomleague?

Moderator: comraden

Tonic75
.

Zainfekowana strona Joomleague?

Postby Tonic75 » Wed Mar 28, 2012 6:59 pm

O co chodzi z oficjalną stroną Joomleague (wyświetla ostrzeżenie niebezpiecznej witrynie). Z tej właśnie strony pobierałem aktualne wydania Joomleague. Czy bezpieczne jest pobieranie w tej chwili uaktualnień. Pozdrawiam
JoomLeague v3.0.6.0a3cabe, Joomla! 3.4.8 — © 2016 Joomleague

kubik
.
Joomleague version: 2.0.x

Re: Zainfekowana strona Joomleague?

Postby kubik » Thu Mar 29, 2012 8:43 pm

Tonic75 wrote:O co chodzi z oficjalną stroną Joomleague (wyświetla ostrzeżenie niebezpiecznej witrynie). Z tej właśnie strony pobierałem aktualne wydania Joomleague. Czy bezpieczne jest pobieranie w tej chwili uaktualnień. Pozdrawiam

Może Comraden ogarnia temat bo to jemu wirus wylazł ze słoika i wlazł przez port USB... :whistling:
Joomla 2.5.x & 3.x
JoomLeague - Latest Git Version
GG Network No : 5739578
www.RegioLiga.pl

comraden
Joomleague Core Developer
Joomleague Core Developer

Postby comraden » Thu Mar 29, 2012 9:48 pm

kubik wrote:Może Comraden ogarnia temat bo to jemu wirus wylazł ze słoika i wlazł przez port USB... :whistling:

Zwykły hack forum, nie dość szybko naprawiony przez admina, google dostało info o infekcji i ostrzega ...
Wszystko jest już naprawione, ale o ile informacja o infekcji jest dość szybko przyjmowana, to info o poprawnym działaniu trwa trochę dłużej ...
I zasadniczo to ja osobiście sikam na wirusy, bo pod linuxem to mogą mi skoczyć (ale na pewno mam je na wszystkich pendriv'ach i sieje nimi po windowsach, ale co mnie obchodzi, że ludzie używają tego gówna ... )
http://llk.pl::jl_1.6 | jl_2.x | jl_3.x testing/production enviroment
samiec alfa koncernu 'Cham_Burak_Prostak' || proved: the most annoying person on the forum

kubik
.
Joomleague version: 2.0.x

Postby kubik » Thu Mar 29, 2012 9:58 pm

comraden wrote:
kubik wrote:Może Comraden ogarnia temat bo to jemu wirus wylazł ze słoika i wlazł przez port USB... :whistling:

Zwykły hack forum, nie dość szybko naprawiony przez admina, google dostało info o infekcji i ostrzega ...
Wszystko jest już naprawione, ale o ile informacja o infekcji jest dość szybko przyjmowana, to info o poprawnym działaniu trwa trochę dłużej ...
I zasadniczo to ja osobiście sikam na wirusy, bo pod linuxem to mogą mi skoczyć (ale na pewno mam je na wszystkich pendriv'ach i sieje nimi po windowsach, ale co mnie obchodzi, że ludzie używają tego gówna ... )

Odkąd używam linuksa - nie wiem co to avast i inne gówno
Odkąd używam linuksa - mój świat zmienił się na lepsze
Odkąd używam linuksa - komendą git pull z terminala mam najświeższą Joomleague niż najświeższe są bułki od cyganów
Odkąd używam linuksa - nie wkurwiam się że mi się coś wiesza
Odkąd używam linuksa - śpię spokojnie ... :whistling:
Joomla 2.5.x & 3.x
JoomLeague - Latest Git Version
GG Network No : 5739578
www.RegioLiga.pl

Tonic75
.

Postby Tonic75 » Sat Mar 31, 2012 1:37 pm

No to mogę spać spokojniej. Ale Comraden przyznasz, że to witrynę zablokowało google a nie czyjś tam system windows :) Dzięki za info.
JoomLeague v3.0.6.0a3cabe, Joomla! 3.4.8 — © 2016 Joomleague

Return to “Polish”